Het platform Indi (Interface NAW Dealer Importeur) van RAI vereniging afdeling Auto’s en Bovag Autodealers heeft afgelopen maand de softwarepakketten EVA en Wincar officieel gecertificeerd voor komend jaar.

Om een goed werkende koppeling te kunnen garanderen, werkt Indi met certificeringen. Eerder zijn Incadea en Car IT al gecertificeerd. Een certificering garandeert de gebruiker binnen het dealerbedrijf dat de koppeling met het databasemanagementsysteem (DMS) goed werkt en praktisch is ingericht.

Er zijn inmiddels meer dan 500 dealers die Indi-gebruiken en vrijwel alle DMS-pakketten hebben een werkende aansluiting. “Wij streven naar een frequente en coöperatieve samenwerking met alle belangrijke DMS-leveranciers. Bij de ene loopt dit soepeler dan bij de andere”, aldus Martin Huisman, voorzitter van de Vereniging Indi.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
6 maart 2026
Dreigen in plaats van praten: garage betaalt € 9000 leergeld
5 maart 2026
Liqui Moly introduceert velgenreiniger Premium
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
Meest bekeken berichten
Recente reacties