Het platform Indi (Interface NAW Dealer Importeur) van RAI vereniging afdeling Auto’s en Bovag Autodealers heeft afgelopen maand de softwarepakketten EVA en Wincar officieel gecertificeerd voor komend jaar.

Om een goed werkende koppeling te kunnen garanderen, werkt Indi met certificeringen. Eerder zijn Incadea en Car IT al gecertificeerd. Een certificering garandeert de gebruiker binnen het dealerbedrijf dat de koppeling met het databasemanagementsysteem (DMS) goed werkt en praktisch is ingericht.

Er zijn inmiddels meer dan 500 dealers die Indi-gebruiken en vrijwel alle DMS-pakketten hebben een werkende aansluiting. “Wij streven naar een frequente en coöperatieve samenwerking met alle belangrijke DMS-leveranciers. Bij de ene loopt dit soepeler dan bij de andere”, aldus Martin Huisman, voorzitter van de Vereniging Indi.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 juni 2025
Dekra viert honderdste verjaardag
30 juni 2025
RAI Vereniging: Zet mobiliteit centraal
30 juni 2025
Clepa presenteert duurzaamheidsmanifest
30 juni 2025
Focus op bandenafzet
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
Meest bekeken berichten
Recente reacties