Precies een week geleden maakte Autoveiling Nederland bekend De Gouden Koets te gaan veilen. Het transportmiddel van het koningshuis is afgelopen dinsdag onder de hamer gegaan en bracht 521 euro op voor het Oranje Fonds. Het blijkt om een ludieke actie te gaan.

Bij het veilen van De Gouden Koets bleek er genoeg animo te zijn, er werden maar liefst 137 biedingen gedaan. Verstappen van Verstappen Bedrijfswagens uit Lierop is na ruim zeven minuten bieden de trotste eigenaar geworden van De Gouden Koets.

“We zullen de gift voor honderd procent besteden aan goede sociale initiatieven in Nederland”, aldus Ronald van der Giessen, directeur van het Oranje Fonds. Deze instantie wil de betrokkenheid in de samenleving bevorderen en zorgen dat iedereen een nieuwe plek krijgt in de samenleving.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 april 2025
Schadeafhandeling Toyota Nederland via Openclaims
18 april 2025
Harvest Automotive benoemd tot officiële distributeur Atera
18 april 2025
Invoering betaald parkeren: ‘Het interesseert de gemeente niet’
17 april 2025
One-stop-shop-visie krijgt vorm
17 april 2025
42 procent minder verkeersdoden in 25 jaar
17 april 2025
Geen extra monteur maar extra bruggen
Meest bekeken berichten
Recente reacties