Inter Sprint Holding uit Moerdijk heeft aangegeven haar huidige aandeel van vijftig procent in Van den Ban Group uit Hellevoetsluis uit te willen breiden naar 100 procent.

Bij Autoriteit Consument en Markt (ACM), is om toestemming voor de geplande overname gevraagd, zo blijkt uit een concentratiemelding van 21 juli. Beide ondernemingen hebben hierin aangegeven voornemens te zijn tot een concentratie in het kader van de Mededingingswet. De autoriteit gaat de melding beoordelen en onderzoekt of er na de overname nog voldoende concurrentie overblijft.

ACM zegt binnen vier weken na ontvangst van de melding te laten weten of de overname door mag gaan. Inter-Sprint en Van den Ban willen pas na een eventuele goedkeuring door ACM nadere mededelingen doen.

Inter-Sprint verricht al ruim veertig jaar als importeur de distributie van banden en wielen aan Europese banden- en automaterialengroothandels. Van den Ban Group verricht als groothandel de distributie van banden aan detailhandels en andere groothandels, eveneens op Europese schaal.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties