Staalproducent voor de auto-industrie Nedstaal wordt overgenomen door Andus Group. Hierdoor houden 200 werknemers hun baan. Voor 80 werknemers zal een ontslag onvermijdelijk zijn.

Nedstaal, onder meer producent van kogellagers voor de auto-industrie, vroeg vorige week surseance van betaling aan. Het bedrijf, gevestigd in Alblasserdam, is al sinds 2009 verliesgevend. Curatoren hebben in Andus Group de meest geschikte kandidaat gevonden voor een doorstart. De meeste werknemers kunnen nu mee en Andus deed ook nog het beste bod.

Andus Group is een Nederlands bedrijf en heeft veel klanten in de oliesector. Ook levert het staal aan klanten in de energiesector, auto-industrie en de machine- en scheepsbouw.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 mei 2026
Hogere winstgevendheid Continental
6 mei 2026
Inter-Sprint naar The Tire Cologne
6 mei 2026
Autobedrijf Frank: Als CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST straal je vertrouwen uit
5 mei 2026
Van Mossel groeit door naar 7,6 miljard euro omzet
5 mei 2026
Geotab breidt OEM-telematica uit met Polestar
5 mei 2026
ING: EV’s in de lift, beleid dreigt rem te vormen
Meest bekeken berichten
Recente reacties