Met het vrijgeven van duizenden patenten wat betreft waterstoftechniek wil Toyota de ontwikkeling van waterstofauto’s wereldwijd bespoedigen. Door het delen van kennis kunnen grote sprongen op dit gebied worden gemaakt, aldus de Japanse autobouwer.

De geste is opmerkelijk omdat autofabrikanten doorgaans veel watervrees hebben bij het vrijgeven van fabrieksgeheimen. Alleen Tesla is eveneens bereid patenten vrij te geven om zo de markt meer in beweging te krijgen.

Overigens moeten diegenen die een beroep op enig patent willen doen, zich eerst aanmelden bij Toyota. Daarna volgt een screening en een persoonlijk gesprek alvorens de geheimen worden prijsgegeven. Het gaat om in totaal 5.680 patenten tot 2020.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 juni 2025
ABS Den Elzen in Capelle geopend
5 juni 2025
Een droom van een carwash
4 juni 2025
In memoriam: Luc Baetens (CarGarantie)
4 juni 2025
Bouy start nieuwe verzekeringsmaatschappij
4 juni 2025
Grenzen aan online reviews
3 juni 2025
BOVAG: Occasionverkoop +6,2 procent in mei
Meest bekeken berichten
Recente reacties