OS Vehicle heeft een eigen ‘kitcar’ ontwikkeld, de Tabby, die door de koper naar eigen wensen kan worden afgebouwd. De fabrikant stuurt het bouwpakket op. Zonder aanpassingen is de auto, leverbaar met elektrische, hybride en conventionele motoren, in een uur te bouwen.

Het bouwpakket van het Italiaanse OS Vehicle is Open Source. Dit betekent dat de volledige bouwtekeningen en specificaties online staan en iedereen de mogelijkheid heeft input te leveren.

Het bouwpakket bestaat uit vier wielen, twee of vier stoelen, een stuurwiel, een chassis en een 4 kW elektromotor met de bijbehorende hardware. OS Vehicle biedt ook een bouwpakket voor de Urban Tabby. In dit kant-en-klare pakket is ook de carrosserie inbegrepen, waardoor de auto meteen kan deelnemen aan het verkeer.

In de toekomst wil OS Vehicle drie elektromotoren aanbieden met vermogens van 10, 12 en 15 kW. De 15 kW-versie heeft zelfs een range-extender. De Tabby kost 4000 euro.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
5 december 2025
RAI Automotive Industry NL luidt de noodklok
5 december 2025
Vijftig elektrische Mini’s voor Profile
5 december 2025
Texa lanceert E-Diag Charger
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties