Om zijn klanten volledig inzicht te geven in wat er precies met hun auto gebeurt, filmt garagehouder Durk Bloemhof uit Deventer alle onderdelen en reparaties. Hiermee wil hij de betrouwbaarheid van zijn bedrijf tot 100 procent vergroten.

Bloemhof is in januari gestart met zijn opmerkelijke actie. Hij had in het verleden wel eens een akkefietje met een klant die hem niet geheel vertrouwde de gefactureerde werkzaamheden toch te hebben uitgevoerd. “Om alles uit te sluiten heb ik toen besloten de onderdelen maar ook de werkzaamheden voor een deel te filmen zodat er geen misverstand meer kan bestaan.”

Het blijkt het ei van Columbus want Bloemhof heeft sindsdien alleen maar tevreden klanten. “Met name nieuwe klanten stellen het zeer op prijs. Het geeft een onderling gevoel van vertrouwen“, zegt hij tegen RTV-Oost.

[responsive-video identifier=”hxqO3_tikLU”]
Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 augustus 2025
Drie finalisten BOVAG Autobedrijf van het Jaar
19 augustus 2025
De Dorpsgarage start podcast
19 augustus 2025
Al 450.000 meldingen ANWB Alarmcentrale
19 augustus 2025
Meestal rijdt de man naar vakantiebestemming
18 augustus 2025
Mijlpaal: 10 miljoen auto’s in Nederlands wagenpark
18 augustus 2025
VZR hekelt bijtellingsplan voor werkgevers
Meest bekeken berichten
Recente reacties