Axalta Coating Systems is onlangs door General Motors (GM) uitgeroepen tot ‘Leverancier van het Jaar’. De autofabrikant zette 78 van zijn beste wereldwijde leveranciers in het zonnetje tijdens zijn 23ste jaarlijkse Supplier of the Year-verkiezing.

“Deze bedrijven zijn gewoon de allerbeste leveranciers en zij verdienen een bijzondere erkenning voor hun uitstekende bijdragen”, aldus Steve Kiefer, vice president bij GM, Global Purchasing and Supply Chain. “We hebben hen nodig, zodat we kunnen blijven genieten van hun meest vernieuwende producten en technologieën, van de meest kwalitatieve diensten en van het beste werk.”

Steve Markevich, Axalta senior vice president en president van het OEM-lakkensegment. “Dit is een hele prestatie van het volledige Axalta-team en het vormt een stevige bouwsteen die als basis kan dienen voor toekomstige successen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
Meest bekeken berichten
Recente reacties