Autolakmerk R-M is op zoek naar de beste jonge autospuiters. De 12e editie van de R-M Best Painter Contest gaat van start in 18 landen in Europa, Zuid-Afrika, Azië en voor het eerst nu ook in Noord-Amerika.

De winnaars van de nationale wedstrijden mogen als finalisten hun land vertegenwoordigen in de internationale finale die plaatsvindt van 26 tot 30 september 2016 in het R-M Refinish Competence Center in Clermont, bij Parijs.

De R-M Best Painter Contest is de eigen wedstrijd van het autoreparatielakmerk die de beste talenten met een veelbelovende carrière binnen de auto-industrie in de schijnwerpers plaatst. “Meer dan ooit ondersteunen we onze klanten bij het behalen van een uitmuntend resultaat en een hogere productiviteit bij autolakreparaties met speciale trainingen op locatie of in onze Refinish Competence Centers. Niet alleen door met de beste oplossingen hun productiviteit en bedrijfssucces te vergroten, maar ook door met onze klanten jonge getalenteerde spuiters te ontdekken die innovatief en duurzaam kunnen denken, net als wij”, aldus Harald Pflanzl van BASF Group.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
6 januari 2026
Record in occasionverkoop door autobedrijf
6 januari 2026
Vrooam over de keuze voor PHE
6 januari 2026
Immigrant tussen de ‘digital natives’
5 januari 2026
Winterweer stimuleert bandenverkoop
Meest bekeken berichten
Recente reacties