Ruim 4300 bezoekers hebben de afgelopen vier dagen de Automotive Expo van Cartal Rijsbergen in Alkmaar bezocht. Een nieuw record, want twee jaar geleden werd net de 4000 aangetikt.

In het AZ-stadion konden ondernemers en hun medewerkers uit de autobranche kennis maken met de leveranciers achter de producten die de grossiersgroep Cartal Rijsbergen (onderdeel van Sator/Fource) dagelijks bij hen aflevert. Productdemonstraties en vele aanbiedingen trokken de bezoekers naar het Alkmaarse voetbalwalhalla.

Behalve onderdelenfabrikanten, waren ook de gereedschapsector en leveranciers van werkplaatsapparatuur, onder andere NBT en Arex aanwezig. De bezoekers konden tevens uitgebreid kennis maken met de werkplaatsconcepten Vakgarage, Bosch Car Service, Autocrew, James Auto Service, Autofirst en Carteam. Dat banden een belangrijke productgroep is voor Cartal Rijsbergen werd onderstreept door de uitgebreide presentaties van Inter-Sprint en Apollo-Vredestein.

Tussen de vele bezoekers troffen we overigens ook Sinon Galvin, ceo van LKQ Benelux, die niet alleen met de standhouders, maar ook met garagehouders in gesprek ging. Zo onderstreepte hij een eerdere uitspraak, “Dat je als leverancier een korte lijn naar de klanten moet hebben.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties