Sator breidt zijn assortiment schakelaars uit met de producten van de Italiaanse leverancier ERA Spares. Het aanbod is een mix van OE- en aftermarketproducten en omvat stuurkolom- en dashboardschakelaars, sleepringen en contactsloten. Look en feel zijn volgens Sator “van originele kwaliteit.”

De producten worden montageklaar geleverd en zijn afgestemd op het Europese wagenpark, met een brede dekking. Levering loopt via mijngrossier.nl.

ERA Spares S.p.A. (niet te verwarren met Era Benelux) is gespecialiseerd in elektrische en elektronische componenten en motormanagementdelen. De onderneming bestaat sinds 1983 en verkoopt zijn producten in meer dan zeventig landen. Sinds 2001 bezit het bedrijf het certificaat UNI EN ISO 9001:2000 Quality Certification.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 november 2025
2,2 procent meer occasions verkocht
4 november 2025
Bosch vernieuwt online trainingsprogramma
4 november 2025
Campus VTS: een nieuwe stap vooruit voor garages
4 november 2025
Autobedrijf aansprakelijk na hack mailbox?
3 november 2025
Autoverkoop zet stijgende lijn voort in oktober
3 november 2025
AutoProfijt op weg naar de 100
Meest bekeken berichten
Recente reacties