Groupauto Nederland heeft Lenneke de Kruif aangetrokken als key account manager. Zij wordt verantwoordelijk voor de begeleiding van bestaande grossiersleden en werving van nieuwe. Ze is 1 november jl. in dienst getreden, na bijna drie jaar sales management bij Gasco Nederland, specialist in koeltechniek.

Volgens Groupauto-directeur Freek Blekxtoon is de versterking hard nodig. “Hanneke Bergsma is bij ons verantwoordelijk voor marketingmanagement, Erik van Lier en Robert Horsman voor alle garageformuledeelnemers en prospects. Wij hadden echter ook fulltime versterking nodig aan de grossierszijde. “

Blekxtoon zegt zelf te maken te hebben met “een aantal andere prioriteiten”, maar wilde toch genoeg aandacht kunnen geven aan de leden en prospects. “Aangezien onze visie ‘business is people’ is, willen we met Lenneke meer persoonlijke aandacht verzorgen. Ze is een doorgewinterde salesvrouw uit onze branche, menige grossier kent haar.”

Groupauto heeft nu in Nederland veertig leden en een totaalomzet van honderdvijftig miljoen euro . Samen hebben de leden ruim zestig verkoopvestigingen. De grossiersorganisatie werkt nauw samen met onder meer Sator en Motor-Parts voor logistieke ondersteuning.  

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
28 mei 2026
Volvo wil niet dezelfde fout maken als BMW
28 mei 2026
Hyundai en Kia starten V2G-pilot in Nederland
28 mei 2026
Fixico betreedt Amerikaanse markt
28 mei 2026
Eindafrekening: wat mag de werkgever verrekenen met het loon?
Meest bekeken berichten
Recente reacties