Focwa Autopoetsbedrijven gaan samenwerken met de zusterverenigingen uit Engeland en Duitsland om hun kwaliteitspositie verder te versterken en beter op de internationale kaart te zetten.

Op initiatief van Focwa Autopoetsbedrijven hebben de drie verenigingen in een gezamenlijk overleg besproken voor welke uitdagingen zij staan en met welke activiteiten ze hun leden kunnen steunen. Hier is in ieder geval afgesproken om informatie uit te wisselen op het gebied van opleidingen en de ontwikkeling van een standaard autopoetsbeurt, die mogelijk als Europese standaard kan gaan geleden.

De drie verenigingen verwachten de komende jaren belangrijke stappen te kunnen zetten in de internationale erkenning en waardering van hun vak. Binnenkort zal de samenwerking nog worden bezegeld met een nieuwe benaming.

Het gaat om de zusterverenigingen Professional Valeters & Detailers Trade Association uit Engeland en Bundesverband Fahrzeugaufbereitung uit Duitsland. 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 november 2025
Bosch vernieuwt online trainingsprogramma
4 november 2025
Campus VTS: een nieuwe stap vooruit voor garages
4 november 2025
Autobedrijf aansprakelijk na hack mailbox?
3 november 2025
Autoverkoop zet stijgende lijn voort in oktober
3 november 2025
AutoProfijt op weg naar de 100
3 november 2025
De kleurrijke carwashmarkt
Meest bekeken berichten
Recente reacties