Alphabet Lease is door zakelijke rijders verkozen tot Beste Leasemaatschappij in de categorie grote leasemaatschappijen voor de tweede achtereenvolgende keer. Wagenplan komt als beste uit de verkiezing in de categorie middelgrote en kleine leasemaatschappijen.

Er hebben ruim 5000 leaserijders aan de verkiezing deelgenomen. De tweede plaats in de categorie grote leasemaatschappijen ging naar Business Lease en de derde plek is voor ALD Automotive. Van Mossel Leasing werd tweede in de categorie middelgrote en kleine leasemaatschappijen, gevolgd door Direct Lease als derde.

“Dit is de zesde editie van ons onderzoek”, aldus voorzitter Jan van Delft van de Vereniging Zakelijke Rijders. “We zien positieve ontwikkelingen door de jaren heeft. De Net Promoter Score is ook dit jaar weer gestegen. De leasebranche heeft een NPS van 33. Het gemiddelde rapportcijfers is gestabiliseerd op een hoog niveau van een 8,3. Dit zijn goede resultaten van de leasemaatschappijen, onze berijders zijn over het algemeen tevreden.” 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 januari 2026
Winterweer stimuleert bandenverkoop KwikFit
5 januari 2026
Na jaren daling aantal auto-inbraken
5 januari 2026
3,9 procent meer occasions in december
5 januari 2026
De groten worden groter
2 januari 2026
Ramon Lingen stapt in bij Van der Wijngaart & Partners
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
Meest bekeken berichten
Recente reacties