Geevers Auto Parts is van plan haar aanbod uit te breiden met gebruikte onderdelen. Het bedrijf verwacht hier binnen enkele maanden mee te kunnen starten. Uit eigen onderzoek blijkt dat ruim 85 procent van de herstelbedrijven gebruikte onderdelen toepast.

Geevers denkt met deze service nog beter te kunnen inspelen op de toenemende vraag van herstelbedrijven naar gebruikte onderdelen. Volgens het bedrijf zijn de lange zoektijden ernaar en de verkrijgbaarheid ervan nu vaak een knelpunt. Geevers is nu dan ook druk bezig om alle mogelijkheden te onderzoeken zodat het bedrijf straks zowel nieuwe als gebruikte onderdelen kan gaan leveren.

Particulieren

Uit eigen onderzoek van Geevers blijkt een grote meerderheid (85%) van de ondervraagde herstellers nu al gebruik te maken gebruikte onderdelen. Kostenbesparing en duurzaamheid zijn de belangrijkste redenen. In de meeste gevallen gaat het om opdrachten van particulieren die de schade vaak zelf moeten betalen. Geevers is leverancier van schade-onderdelen (in diverse kwaliteitslijnen) in de Benelux en zal deze nieuwe service dan ook zowel in eigen land als in de Belux-landen starten.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
28 november 2025
Fan van Citroën
27 november 2025
Nieuwe cao banden- en wielenbranche
27 november 2025
Ayvens: kabinetsbeleid remt EV-transitie
27 november 2025
Groeien in een verzadigde markt
26 november 2025
Vrooam van LKQ naar Autodistribution
26 november 2025
Tenaamstellen of schorsen alleen met rijbewijs
Meest bekeken berichten
Recente reacties