Met de overname van Autoschade Simon Groot bundelen twee familiebedrijven hun krachten. Het overnemende Autobedrijf Kreijne is merkdealer van Mazda en Suzuki in de regio Amersfoort en Hilversum.

“Wij willen een compleet pakket kunnen aanbieden in de mobiliteitsbranche en daar hoort ook schadeherstel bij”, legt Jasper Bijl, directeur Autobedrijf Kreijne, uit. “Autoschade Simon Groot is een bedrijf met een rijke historie. Bij Kreijne vieren we dit jaar ons 90-jarig jubileum, maar ook Simon Groot is een bekend bedrijf binnen de schadebranche en bestaat al meer dan 45 jaar.”

Naam blijft

De overname wordt officieel van kracht per 1 januari 2019. De naam Autoschade Simon Groot zal echter niet verdwijnen en ook de werknemers blijven aan boord. De dagelijkse leiding blijft in handen van Marcel Groot. Jasper Bijl: “We gaan door op de weg die we beide al jaren volgen. We blijven ook alle auto- en bedrijfswagenschades op de zelfde wijze herstellen. Het trouwe personeel gaat mee na de overname en zij zullen de klanten met evenveel passie en plezier blijven helpen. Daar durf ik voor garant te staan.”

Merkerkend schadeherstel

De overname stelt Autobedrijf Kreijne in staat om erkend merkschadeherstel voor Mazda en Suzuki in eigen beheer uit te gaan voeren. Dat is anno 2018 belangrijker dan ooit, omdat auto’s steeds complexer worden en voorzien zijn van diverse veiligheidssystemen. Als merkdealer van Mazda en Suzuki begrijpt Kreijne als geen ander hoe een auto in elkaar zit. Zo is de klant verzekerd van de beste kwaliteit en officiële onderdelen, terwijl ook merkgarantie gegeven wordt.

Familiebedrijven

Autobedrijf Kreijne is merkdealer van Mazda en Suzuki in de regio Amersfoort en Hilversum. Het bestaat inmiddels 90 jaar en is een echt familiebedrijf. Na Gerrit (1928), Henk (1968) en de broers Gert en Kees (1984) is met Rosan alweer de vierde generatie Kreijne in het bedrijf actief. Autoschade Simon Groot is in 1972 opgericht door – de naam zegt het al – Simon Groot. Al snel wist Simon met zijn team een goede naam op te bouwen met schadeherstel in Amersfoort en omgeving. In 2002 nam zoon Marcel Groot het bedrijf over. Onder zijn leiding is de goede naam en bekendheid van Autoschade Simon Groot voortgezet.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
22 januari 2026
ANWB Wegenwacht: accu blijft grootste oorzaak van pech
22 januari 2026
Auto-inbraken dalen, maar onderdelen worden steeds vaker gestolen
22 januari 2026
Auto Prof 2026 groter en beter
21 januari 2026
In deze Nederlandse stad moet je extra oppassen voor bestuurders onder invloed
21 januari 2026
Snap-on presenteert nieuwe TRITON diagnosetester
21 januari 2026
TomTom: Den Haag filehoofdstad van Nederland
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Peter Hoogeveen on Een overwinning zonder glans: “Nog nooit zo’n anti auto, pro klimaat activistisch stukje gelezen, waardeloos!!!jan 21, 11:41
  • Paul Broos on Een overwinning zonder glans: “Goed verhaal Jos. ‘Fabrikanten worden dus nog steeds ‘verplicht’ te investeren in meerdere aandrijvingstechnologieën.’ is een terechte observatie. Zo zal…jan 21, 10:35
  • lucas stamos on Clarios/Varta versterkt Benelux-team: “het grappige is nog, dat die rechter mijn vader is, trots op hem!jan 5, 12:57
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • wim on Omvangrijke fraude bij schadeherstel: “je wordt geadviseerd om contact op te nemen met je verzekeraar alleen zijn die nooit te bereiken alleen met een…dec 29, 10:22