Elke dag is er nieuws over de connected car, hoewel het onderwerp onder medewerkers van het autobedrijf nog niet echt leeft. Dat de industrie er duidelijk wel mee bezig is, is dan ook het bestaansrecht van het congres TU Automotive, dat op 30 en 31 oktober plaatsvindt in München.

Onder de sprekers zijn vooraanstaande namen uit de wereld van de autofabricage. Om er een paar te noemen: senior vicepresident digitale producten en diensten van BMW Dieter May, hoofd connectiviteit Sebastian Lasek van Skoda en hoofd van UX Design Paris Tanje Neubert namens de alliantie Renault-Nissan-Mitsubishi.

Onderwerpen

Belangrijke congresonderwerpen zijn; nieuwe verdienmodellen en connectiviteit, het toenemende belang van fleetownership, de ommezwaai naar elektrische mobiliteit en, steeds belangrijker, de rol die start-ups uit de tech-sector voor de mobiliteitssector spelen. Ook is er een compacte beursvloer waar een dertigtal gespecialiseerde standhouders hun services rond de connected car tonen.

Kortingscode

TU Automotive geen goedkope aangelegenheid, maar wie tijdens de inschrijving de kortingscode ASM100 gebruikt pakt in ieder geval een voordeeltje mee. Aftersales magazine is mediapartner van TU Automotive en zal voor diegenen die niet naar München afreizen uiteraard verslag doen van het event.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
14 augustus 2025
Yokohama boekt 10,3 procent meer omzet in H1 2025
14 augustus 2025
Jan-Piet van Kesteren directeur Goodyear EMEA
Meest bekeken berichten
Recente reacties