Auto’s Kleyweg in Den Hoorn sluit zich per 1 april aan bij de landelijke onderhoudsformule James Autoservice. Ondernemer Johan van der Plaat en directeur Denis van Altena van James ondertekenden daartoe deze week tijdens de Autoprof in Gorinchem een contract.

Met de aansluiting bij James krijgt Auto’s Kleyweg met name toegang tot de zakelijke markt. Johan van der Plaat: “Wij merken in de praktijk dat leasemaatschappijen sturen op bedrijven waar men een overeenkomst mee heeft. Ook het aanbod van nieuwe concepten zoals een eigen private lease-product en Moobi Center bieden een duidelijke meerwaarde voor ons.”

EV-onderhoud

Ook de samenwerking met Moobi werd deze week tijdens de Autoprof getekend. Daarmee wordt elke James-garage tevens Moobi-center, waar tevens universeel onderhoud aan elektrische auto’s kan worden gedaan.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
6 juni 2025
Toyota en Suzuki in top 10 klantvriendelijkste bedrijven
6 juni 2025
EV wordt rijdende buurtbatterij
6 juni 2025
Sprookje
5 juni 2025
Alles-in-één energiebeheersysteem Elecq
5 juni 2025
Smidts neemt Ford in Assen over van Wensink
5 juni 2025
Ecobat verkoopt batterijdistributie aan investeerder
Meest bekeken berichten
Recente reacties