Op het Nationaal Schadecongres (10 september) geeft Arno Onink (Trend-RX) een sneak preview van een uitgebreid onderzoek naar de slechte resultaten in de autoverzekeringsbranche. De uitkomsten van Oninks marktanalyse zijn zeker ook relevant voor de schadesector.

Met name WA-verzekeringen geven jaar in jaar uit bedroevende financiële resultaten te zien. Bij zijn onderzoek keek Onink zowel naar ontwikkelingen in de autobranche zelf als naar de dynamiek binnen de verzekeringssector. Het rapport bevat een aantal opmerkelijke conclusies, stelt de organisatie.

De prijs van kwaliteit

Het congres draagt de naam ‘De prijs van kwaliteit’ en stelt de vraag welk prijskaartje anno 2019 goed schadeherstel mag of moet hebben. Overigens is de locatie gewijzigd, om tegemoet te komen aan de grote belangstelling. Het evenement vindt nu plaats in De Tinfabriek in Naarden (10 september, ontvangst 14.00 uur, start 15.00 uur). Kijk hier voor meer informatie en inschrijven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 juni 2025
Alles-in-één energiebeheersysteem Elecq
5 juni 2025
Smidts neemt Ford in Assen over van Wensink
5 juni 2025
Ecobat verkoopt batterijdistributie aan investeerder
5 juni 2025
Van den Udenhout verwerft belang in PGZ
5 juni 2025
Automotive Awards voor Martin Jutstra en CarQall
5 juni 2025
ABS Den Elzen in Capelle geopend
Meest bekeken berichten
Recente reacties