Onno Bierhoff is met ingang van 1 januari 2020 de nieuwe general manager van Arval Nederland. Hij neemt de rol over van Liam Donnelly, die terugkeert naar het Arval Corporate Centre in Parijs om zich daar op een aantal projecten te richten.

Donnelly (links op de foto) staat sinds 2014 aan het hoofd van Arval Nederland. In deze periode breidde Arval het productassortiment uit met mid term rental, private lease, OEM white labels en mobiliteit in de breedste zin van het woord. Meest recente voorbeeld is de opening van de Arval Mobility Hub in Houten dit jaar.

Onno Bierhoff is sinds 2018 verantwoordelijk voor de groei van de mkb- en private lease-tak bij Arval. Die is gevoed door de investering in nieuwe technologie en de positieve ontwikkeling binnen het OEM white label segment. De opvolger van Bierhoff wordt later bekend gemaakt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
4 december 2025
Ola Källenius herkozen als president Acea
4 december 2025
Kinderen krijgen eigen verkeersbord
4 december 2025
Onterecht beroep op retentierecht: Rolls moet terug naar eigenaar
3 december 2025
Nieuw bij Nissens: bobines
3 december 2025
Diagnose op afstand met TechPRO 2 Mahle
Meest bekeken berichten
Recente reacties