Holdinga Automotive uit Almere sluit zich per 1 oktober 2019 aan bij Autoexcellent. Het autobedrijf is aangesteld door Groupauto-grossier Harry Banis.

Holdinga Automotive is opgericht in 1973. Het bedrijf heeft ruim dertig jaar ervaring als Honda-dealer en achttien jaar als Skoda-dealer. Sinds de dealerschappen zijn opgezegd is het bedrijf actief als universeel autobedrijf en vanaf 1 oktober dus aangesloten bij het premium werkplaatsconcept Autoexcellent.

Ondersteuning

“Wij bestaan al bijna 25 jaar en zijn al vanaf het begin klant bij Harry Banis”, zegt eigenaar Nico Holdinga. “We zijn blij ons als universeel autobedrijf aan te sluiten bij Autoexcellent. Vanuit de formule krijgen we professionele ondersteuning op het gebied van (online) marketing en techniek en gaan we gebruik maken van omzetverhogende tools. Daarnaast houden onze monteurs hun kennis up-to-date dankzij de trainingen die zij kunnen volgen. Zo kunnen wij ons goed focussen op de werkplaats en onze klanten.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
25 maart 2026
RECO ontvangt vmbo-leerlingen voor snuffelstage
25 maart 2026
Nieuwe opzet voor IBIS Global Summit 2026
25 maart 2026
LKQ moet efficiencyslag maken
Meest bekeken berichten
Recente reacties