Met een kapitaalinjectie van 42 miljoen euro voor de fabriek in Valencia wil Ford een stimulans geven aan de productie van zijn hybride modellen.

Op de assemblagelijnen in Valencia worden lithium-ionbatterijen samengesteld voor met name de hybride Kuga en Mondeo die hier tevens worden gebouwd. De assemblage van de batterijen start in september dit jaar.

Valencia

Ford heeft sinds 2011 al 3 miljard euro geïnvesteerd in de productiefaciliteit in Valencia, inclusief 750 miljoen voor de nieuwe Kuga die in Europa onder meer in drie hybrideversies op de markt komt.

Ook de nieuwe hybride varianten van de S-Max en Galaxy zullen in Valencia worden gebouwd, al zijn er op dit moment geen plannen om beide modellen hernieuwd op te nemen in het Nederlandse productaanbod van Ford.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 mei 2025
Tool BASF meet CO2-voetafdruk
27 mei 2025
Mercedes-Benz 200 meest gezochte oldtimer
27 mei 2025
Goed werkgeverschap en klantenbinding hand in hand
26 mei 2025
EVHC-check nu ook in het Engels
26 mei 2025
CarXpert sluit twee autobedrijven aan
26 mei 2025
Carly: Tellerfraude bij 9 procent occasions
Meest bekeken berichten
Recente reacties