Lezers van Aftersales Magazine kunnen gebruikmaken van 25 procent korting op de toegang tot het virtuele IBIS-congres op 17 december.

De wereldwijde conferentie voor de schadeherstelsector IBIS in Monaco stond aanvankelijk gepland voor begin juni. Vanwege corona werd de conferentie verplaatst naar 19 en 20 november.

Toen ook dat niet haalbaar bleek, werd besloten de conferentie te houden in de vorm van een vier uur durend online webinar op 19 november. De beperkende anti-coronamaatregelen maakten het echter onmogelijk om op deze datum in het Verenigd Koninkrijk een tv-studio in te richten. Het webinar werd daarop verplaatst naar 17 december.

Online webinar

Met de IBIS-organisatie hoopt Aftersales Magazine als mediapartner dat de twintigste editie van IBIS op die datum wel doorgang kan vinden. Het online webinar is te volgen via deze link op donderdag 17 december, van 14:30 uur tot 19:40 uur Nederlandse tijd. Met de promotionele code AFTERSALESMAG dus met korting voor alle lezers van Aftersales Magazine.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 april 2025
Schadeafhandeling Toyota Nederland via Openclaims
18 april 2025
Harvest Automotive benoemd tot officiële distributeur Atera
18 april 2025
Invoering betaald parkeren: ‘Het interesseert de gemeente niet’
17 april 2025
One-stop-shop-visie krijgt vorm
17 april 2025
42 procent minder verkeersdoden in 25 jaar
17 april 2025
Geen extra monteur maar extra bruggen
Meest bekeken berichten
Recente reacties