Broekhuis heeft met Pala Group overeenstemming bereikt met betrekking tot de overname van haar BMW/MINI-activiteiten per 1 juni 2023. De overname is het gevolg van de netwerkstrategie van de importeur, die met minder contractpartners verder wil.

Door de overname groeit Pala Group van negen naar dertien BMW- en Mini-vestigingen, verspreid over Zuid-, Midden- en Oost-Nederland. Daarnaast voegt Pala BMW Motorrad toe aan haar portfolio.

Reputatie

Jan Peter Oving, algemeen directeur van Pala Group: “Pala Group is net als Broekhuis, een solide en vele jaren bestaand familiebedrijf met oog voor medewerker en klant. Wij hebben een vergelijkbare manier van zaken doen. Broekhuis heeft een uitstekende reputatie en mede om die reden zijn wij blij met deze uitbreiding.”

De overeenkomst is onder voorbehoud van goedkeuring door de ACM. Bij de vier nieuwe Broekhuis-bedrijven werken 64 medewerkers, verspreid over vestigingen in Almelo, Doetinchem, Enschede en Groenlo. Zij gaan allen mee naar de nieuwe organisatie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
6 maart 2026
Dreigen in plaats van praten: garage betaalt € 9000 leergeld
5 maart 2026
Liqui Moly introduceert velgenreiniger Premium
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
Meest bekeken berichten
Recente reacties