De B-to-B-prijzen voor occasions in Europa bleven in mei stabiel. De Auto1 Group Price Index daalde van 148,7 in april naar 148,3 in mei, een niet-significante daling van 0,3 procent. 

Met een lichte daling van januari tot mei van 0,7 procent tonen de eerste maanden van 2023 een stabiele trend in de handelsprijzen. Vergeleken met mei een jaar geleden waren de prijzen dit jaar 10,3 procent lager, maar nog steeds 25 procent hoger dan vier jaar geleden in mei 2019, vóór de Covid-pandemie.

“De index, inclusief onze laatste transactiegegevens van mei, geeft weer dat de prijzen voor occasions in 2023 tot nu toe redelijk stabiel zijn gebleven. Prijzen zijn geleidelijk aan geëvolueerd met weinig volatiliteit tussen 151 en 148 indexpunten”, zegt Ruben Veldkamp, directeur B2B bij Auto1 Group Nederland. 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
Occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
2 juli 2025
1,0 procent meer apk’s in eerste halfjaar
2 juli 2025
Breeman verder als Dusseldorp
2 juli 2025
Zwarte goud
2 juli 2025
‘Liever een klein baasje dan een grote knecht’
Meest bekeken berichten
Recente reacties