Het vriendenteam Wacky Wheels heeft, onder aanvoering van AutoFirst-ondernemer Menno Wallinga, de tweede editie gewonnen van de AutoFirst Pitstop Challenge, een strijd om als snelste team de voorbanden van de Dakar-buggy van Tim en Tom Coronel te wisselen. Wacky Wheels had daar bij zijn tweede poging slechts 1 minuut en 26 seconden voor nodig.

“We merkten dat de teams heel erg aan elkaar gewaagd waren. Vorig jaar was er regelmatig een tijd van boven de drie minuten, nu gebeurde dat zelden. Dit kwam met name door de filmpjes die we vooraf hebben laten zien en de spelregels die van tevoren gedeeld werden”, aldus wedstrijdleider Tim Coronel.

Doel

“Met de AutoFirst Pitstop Challenge proberen we op een speelse manier om AutoFirst bij nieuwe klanten en potentiële monteurs op de kaart te zetten. Dat is wederom goed gelukt!”, aldus Rogier Roet, verantwoordelijk voor de garageformule AutoFirst.

“We hebben al onze kanalen ingezet om de aandacht voor dit evenement zo groot mogelijk te maken; met name via social media, maar ook via radiocampagnes, influencers, online advertenties en natuurlijk bij de AutoFirst-garage zelf. We hadden vorig jaar ruimte voor 48 teams en dit jaar zelfs voor 80 teams. Dat vonden we toch spannend, ook omdat we met een nieuwe locatie werkte in Eindhoven. Uiteindelijk hebben we de inschrijvingen makkelijk gehaald en hebben we weer een loting moeten doen”, aldus Roet.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties