Autobedrijf Heisterkamp in Ootmarsum en zusterbedrijf Autobedrijf Wiefferink in Denekamp hebben gezamenlijk Harberink Tweewielers, fietsenmaker in Denekamp, overgenomen. De naam blijft ongewijzigd.

Door de samenwerking kunnen de betrokken bedrijven nu ook gecombineerde diensten voor fietsen en auto’s aanbieden.

Overnames

Het gebeurt steeds vaker dat autobedrijven zich ook op het terrein van de fiets begeven. Zo nam de Autogroep Century vorig jaar de e-bikespecialist Egberts over. Dealerholding Broekhuis nam in 2022 fietsenwinkel Kroone Liefting over en in 2023 de twee vestigingen van fietsspeciaalzaak Ten Tusscher, en eind 2022 breidde autobedrijf Van den Udenhout zijn fietsactiviteiten verder uit met de overname van de vestiging van John Vermeulen Fietsplezier in Eindhoven.

Vacatures

Blijkens berichten op Facebook zijn zowel autobedrijf Wiefferink als Harberink Tweewielers op zoek naar personeel, respectievelijk een automonteur en een fietstechnicus.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 mei 2025
Personeelstekort remt ondernemers
30 mei 2025
IVA Business School ruim boven landelijk gemiddelde
30 mei 2025
VASS verwelkomt 900ste lid
30 mei 2025
Investeren
28 mei 2025
Volvo Buitenweg wordt toch Henk Scholten
28 mei 2025
Innovam en Altac sluiten samenwerking
Meest bekeken berichten
Recente reacties