Stellantis &You | Distrigo heeft de directie per 1 februari 2024 versterkt met Jean-Paul Teunissen als commercieel directeur en Michel Douma als operationeel directeur/directeur bedrijfsontwikkeling.

Douma vervangt in die functie Jan Wellens, die op zijn beurt per 1 februari 2024 Giel van de Kuil vervangt als financieel directeur. Van de Kuil heeft het bedrijf verlaten.

Corine Riem Vis blijft algemeen directeur, de functie die zij sinds 1 april 2022 vervult. Gezamenlijk vormen zij het vierkoppige directieteam opererend vanuit Veenendaal.

Jean-Paul Teunissen neemt de positie over van Arjan de Vries, die eveneens het bedrijf heeft verlaten. Teunissen is de huidige formulemanager van Eurorepar Car Service, de universele garageformule van Stellantis. Hij blijft verantwoordelijk voor de formule, die wel een nieuwe formulemanager krijgt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 augustus 2025
Mini tipt berijder over onderhoudsbehoefte
20 augustus 2025
Stress bij rijden in het buitenland
20 augustus 2025
Auto als onderdeel van identiteit
19 augustus 2025
Drie finalisten BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar 2025
19 augustus 2025
De Dorpsgarage start podcast
19 augustus 2025
Al 450.000 meldingen ANWB Alarmcentrale
Meest bekeken berichten
Recente reacties