René Beukers, manager schadenetwerk van de Louwman Group, is toegetreden tot het bestuur van de Autotech Alliantie, in 2021 opgericht om schadeherstel te bevorderen zoals de autofabrikant dat voorstaat.

René Beukers: “Ik kijk er naar uit om samen met het bestuur van de Autotech Alliantie te werken aan een veilige en duurzame autoschadewereld.”

Kennis en ervaring

Hans Musters, voorzitter van de Autotech Alliantie: “We zijn enorm vereerd dat René Beukers zich bij ons bestuur aansluit. Naast Rolph van Markus (van Markus Autoschade) en Harry Bekkers (Bekkers Autoschade), versterkt hij het bestuur met een schat aan kennis en ervaring. De Louwman Group is, met het importeurschap van BYD, een voorloper in de automotive. We zijn ervan overtuigd dat de synergie tussen de Alliantie en Louwman Group tot waardevolle inzichten en innovaties zal leiden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 april 2026
Verkoop gebruikte EV’s verdubbeld in maart
1 april 2026
Werkplaatsomzet onder druk, ondanks meer onderhoud
1 april 2026
Kamer ziet af van verhoging minimumleeftijd youngtimers
1 april 2026
Autoverkopen Nederland dalen in Q1 2026 – met duidelijke oorzaak
1 april 2026
Snap-on: gecertificeerde EV-gereedschappen
31 maart 2026
Meer kans op autoschade na invoering zomertijd – en dit is waarom
Meest bekeken berichten
Recente reacties