De directie van Toyo Tire in Japan heeft besloten om alle activiteiten in Europa in de loop van 2025 te concentreren in Servië, waar een nieuw op te richten hoofdkantoor zal komen in de nabijheid van de nieuwe fabriek. Deze reorganisatie betekent onder meer het einde van Toyo Tire Benelux, met een hoofdkantoor in Nederland, dat in de loop van 2025 zal worden gesloten.

Toyo Tire is van plan alle verkoopfuncties die momenteel over heel Europa verspreid zijn, te consolideren in een nieuwe verkoopmaatschappij die zal worden opgericht in de Republiek Servië. Hier is in 2022 tevens een nieuwe fabriek gevestigd. In een persbericht wordt gesteld dat de reorganisatie noodzakelijk is om het bedrijf toekomstbestendig te maken.

Duitsland

Ook de verkoopmaatschappijen van Toyo in Duitsland, Italië en Engeland zullen in de loop van 2025 worden ontmanteld en opgenomen in het nieuw op te richten hoofdkantoor in Servië. In Duitsland heeft Toyo in 2019 nog een onderzoeks- en ontwikkelingscentrum geopend. Een deel van de functies van dat centrum zal eveneens verhuizen naar een nieuw onderzoeks- en ontwikkelingscentrum dat zal worden gebouwd op de site van de huidige Servische fabriek.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
13 mei 2026
Koper elektrische occasion let vooral hierop
13 mei 2026
VWE en Financial Lease Partner bundelen krachten voor samenwerking
13 mei 2026
Omzet Alfen plust 25 procent in eerste kwartaal
13 mei 2026
Veertig jaar Serenco maar ‘pas net begonnen’
Meest bekeken berichten
Recente reacties