De Duitse verzekeringsmaatschappij HUK-COBURG heeft per 2 januari zijn belang in de garageformule Pitstop verhoogd van 25,1 naar 84,9 procent van de aandelen. Bandenfabrikant Bridgestone blijft minderheidsaandeelhouder met 15,1 procent van de aandelen.

“Met het meerderheidsbelang zetten we consequent de volgende stap in de oriëntatie van HUK-COBURG als dienstverlener voor alle aspecten van mobiliteit”, legt Klaus-Jürgen Heitmann, woordvoerder van de raad van bestuur van HUK uit.

Met het nemen van een meerderheidsbelang zegt de verzekeraar in te willen spelen op toekomstige veranderingen in de particuliere mobiliteit. “Met het inmiddels bredere aanbod aan autogerelateerde diensten zitten we direct op de klantinterface die verder gaat dan alleen de verzekeringsbranche.”

In een interview met het Duitse tijdschrift WirtschaftsWoche zegt Heitmann ook: Bij Pitstop gaat het niet om reparatie, maar om klassieke diensten als onderhoud en inspectie. Dit sluit heel goed aan bij ons idee om een ecosysteem rondom mobiliteit te creëren.”

Geschiedenis

Pitstop is in 1970 gestart en telt momenteel zo’n driehonderd aangesloten autobedrijven in tweehonderd steden in heel Duitsland. Tot 2000 was het een fastfitter, sindsdien heeft Pitstop zich ontwikkeld tot een full service werkplaatsconcept.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2025
One-stop-shop-visie krijgt vorm
17 april 2025
42 procent minder verkeersdoden in 25 jaar
17 april 2025
Geen extra monteur maar extra bruggen
16 april 2025
Garagenetwerken AllParts groeien door
16 april 2025
Hiltermann optimaliseert met Vinacles voorraadfinanciering
16 april 2025
Alliance vergroot grip op aftermarket EV’s
Meest bekeken berichten
Recente reacties