25 tot 30 procent van de pechgevallen die verzekeraar AXA Partners Benelux de afgelopen maanden heeft behandeld, hadden vermeden kunnen worden met de juiste preventieve maatregelen.

Dat meldt AXA Partners Benelux op grond van nieuwe berekeningen. Van de 7000 dossiers die AXA de afgelopen maanden behandelde, zijn dat omgerekend zo’n 2100 gevallen. De verzekeraar ziet dat klanten die regelmatig preventieadvies ontvangen, gaande van pushmeldingen tot seizoensgebonden controleherinneringen, 10 tot 15 procent minder bijstandsoproepen per jaar doen.

Elektrisch

Van de 7000 dossiers die AXA Partners behandelde tussen juli en augustus had 33 procent betrekking op panne langs te weg en was 15 procent gelinkt aan een probleem met de batterij. “We zien een toename het aantal elektrische auto’s in onze bijstanddossiers. We zien opvallend meer gevallen van batterij- of oplaadproblemen gelinkt aan elektrische of hybride auto’s. Daarnaast merken we ook dat autobestuurders nog te weinig aan de slag gaan met preventieve maatregelen” zegt operationeel directeur Aurélie Neufkens.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 september 2025
Stop&Go vernieuwt marterafweer
18 september 2025
‘Kwart pechgevallen had voorkomen kunnen worden’
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
Meest bekeken berichten
Recente reacties