De bandenbeurs The Tire Cologne, die voor mei 2021 in de agenda stond, wordt geannuleerd. Ook zijn digitale tegenhanger TTC@home gaat dit jaar niet door.

Reden is evident: de coronapandemie met alle daarbij horende reisbeperkingen maken het voor de organisatie nagenoeg onmogelijk een beurs te organiseren. De organisatie richt zich nu helemaal op de beurs in mei 2022.

Van uitstel komt afstel

The Tire Cologne 2021 kwam in de plaats van de beurs die gepland stond voor juni 2020. Ook hier kwam de coronapandemie tussenbeide. Met de annulering van de verplaatste beurs gaat The Tire Cologne nu terug naar zijn oude ritme van een vakbeurs eens in de twee jaar, in de even jaren. De volgende beurs vindt, als het goed is als vanouds, plaats van 24 tot 26 mei 2022.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2025
Ook ERA breidt airco-assortiment uit
13 mei 2025
Auto Nassau wordt TOP Merkspecialist Fiat
13 mei 2025
Nieuwe obligatie-uitgifte Fastned
13 mei 2025
Equipmentdivisie Alliance krijgt vorm
13 mei 2025
Ayvens bouwt nieuwe remarketinglocatie
13 mei 2025
Buiten kantooruren: ‘Iedere dag ben ik met mijn hobby bezig’
Meest bekeken berichten
Recente reacties