Autoverhuurformule Inqar zet elektrische voertuigen nu ook in voor de kortetermijnverhuur (per dag of per week) bij alle 27 vestigingen in Nederland. De verhuur van EV’s is tot op heden nagenoeg alleen voor langere termijn.

Inqar is van mening dat aanbieders van mobiliteit een belangrijke rol spelen in de verduurzaming van het Nederlandse wagenpark. Vandaar dat Inqar tijdelijk de huur van een elektrische auto voordeliger heeft geprijsd dan van een vergelijkbare auto met een verbrandingsmotor.

Eenvoudig op pad

De elektrische auto is te reserveren via de website van Inqar. Daarbij wordt tevens een gratis laadpas ter beschikking gesteld. Ook wordt bij aflevering een duidelijke instructie gegeven over het gebruik van de auto en hoe deze te laden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
6 januari 2026
Record in occasionverkoop door autobedrijf
6 januari 2026
Vrooam over de keuze voor PHE
6 januari 2026
Immigrant tussen de ‘digital natives’
5 januari 2026
Winterweer stimuleert bandenverkoop
5 januari 2026
Na jaren daling aantal auto-inbraken
Meest bekeken berichten
Recente reacties