Met een groot feest vierde AD-grossier AMA-Ambag onlangs de opening van hun nieuwe bedrijfspand. Meer dan 500 mensen bezochten de open dagen en zagen de 75-jarige oprichter Van der Linden het pand openen. Hij startte in 1966 startte met een autobedrijf aan huis.

Het nieuwe pand in Andelst heeft een vloeroppervlak van 2.300 vierkante meter, waar het oude pand 900 vierkante meter groot was. “Dit betekent extra ruimte voor uitbreiding van het productengamma en een verbreding van het bestaande assortiment.”

AMA-Ambag is sinds 1985 actief en heeft inmiddels drie vestigingen in de regio Betuwe, Arnhem en Nijmegen. Deze zijn allen gespecialiseerd in automaterialen, gereedschappen, bedrijfskleding, schoenen en banden voor onder andere garagebedrijven, autoschadeherstelbedrijven en industrie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 mei 2026
Waarom mannen meer betalen voor hun autoverzekering dan vrouwen
11 mei 2026
‘Dealers verliezen duizenden euro’s door foutieve klantdata’
11 mei 2026
Hemelvaart 2026: hier wordt het druk
11 mei 2026
Verkoop nieuwe caravans trekt stevig aan
11 mei 2026
Nederland koploper in zakelijke EV’s
11 mei 2026
Tanken onder 2 euro per liter? Het kan!
Meest bekeken berichten
Recente reacties