Met een groot feest vierde AD-grossier AMA-Ambag onlangs de opening van hun nieuwe bedrijfspand. Meer dan 500 mensen bezochten de open dagen en zagen de 75-jarige oprichter Van der Linden het pand openen. Hij startte in 1966 startte met een autobedrijf aan huis.

Het nieuwe pand in Andelst heeft een vloeroppervlak van 2.300 vierkante meter, waar het oude pand 900 vierkante meter groot was. “Dit betekent extra ruimte voor uitbreiding van het productengamma en een verbreding van het bestaande assortiment.”

AMA-Ambag is sinds 1985 actief en heeft inmiddels drie vestigingen in de regio Betuwe, Arnhem en Nijmegen. Deze zijn allen gespecialiseerd in automaterialen, gereedschappen, bedrijfskleding, schoenen en banden voor onder andere garagebedrijven, autoschadeherstelbedrijven en industrie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 april 2026
Software bepaalt de toekomst van de autosector
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
Meest bekeken berichten
Recente reacties