Diesel Büchli heeft op de eerste dag van de Autoprofessioneel en Schadeherstel Vakbeurs in Hardenberg een samenwerkingsovereenkomst getekend met Klarius. De twee bedrijven gaan samen een roetfilterlijn met e-keurmerk opzetten voor de aftermarket.

Hans Gerrits, directeur Diesel Büchli: “Nu kunnen we klanten ook een alternatief bieden als het roetfilter daadwerkelijk defect is. Voor Klarius is deze samenwerking ook waardevol, omdat wij hen informeren welke filters vaker kapot gaan en welke filters zich maar moeilijk laten reinigen. Zo ontwikkelen we samen roetfiltersystemen waar ook vraag naar is.”

De eerste producten zijn al geproduceerd. “Je zou zelfs kunnen zeggen dat we zelf al voorraad voeren, echter zijn dat nu nog maar drie producten, maar met de week komen er meer referenties bij. We zullen een voorraad gaan houden van de meest courante roetfilters”, aldus Gerrits.

Diesel Büchli contracteerde onlangs ook de achtste regiopartner met Bleijlevens Motoren & Techniek in Maastricht.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 maart 2026
Brandbrief 20 organisaties naar Kamer over impact pseudo-eindheffing: boeteregen dreigt
9 maart 2026
Tussentijdse verlenging Ajax-Van Poelgeest
9 maart 2026
Puur op gevoel
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
Meest bekeken berichten
Recente reacties