Diesel Büchli heeft op de eerste dag van de Autoprofessioneel en Schadeherstel Vakbeurs in Hardenberg een samenwerkingsovereenkomst getekend met Klarius. De twee bedrijven gaan samen een roetfilterlijn met e-keurmerk opzetten voor de aftermarket.

Hans Gerrits, directeur Diesel Büchli: “Nu kunnen we klanten ook een alternatief bieden als het roetfilter daadwerkelijk defect is. Voor Klarius is deze samenwerking ook waardevol, omdat wij hen informeren welke filters vaker kapot gaan en welke filters zich maar moeilijk laten reinigen. Zo ontwikkelen we samen roetfiltersystemen waar ook vraag naar is.”

De eerste producten zijn al geproduceerd. “Je zou zelfs kunnen zeggen dat we zelf al voorraad voeren, echter zijn dat nu nog maar drie producten, maar met de week komen er meer referenties bij. We zullen een voorraad gaan houden van de meest courante roetfilters”, aldus Gerrits.

Diesel Büchli contracteerde onlangs ook de achtste regiopartner met Bleijlevens Motoren & Techniek in Maastricht.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 oktober 2025
Netwerk Omoda & Jaecoo groeit naar twaalf dealer-partners
24 oktober 2025
Apk en betaalbaar onderhoud
23 oktober 2025
Optimal herziet assortiment motorsteunen
23 oktober 2025
BOVAG/RAI: 361.000 nieuwe auto’s in 2026
23 oktober 2025
Sustainable Repair Network AkzoNobel breidt zich uit
23 oktober 2025
VACO: Kwart auto’s rijdt op vierseizoenenbanden
Meest bekeken berichten
Recente reacties