Dit jaar is ABS Splinter in Amsterdam 25 jaar lid van Acoat Selected van AkzoNobel. Het partnerprogramma helpt ondernemers in de autoschade- en carrosseriebranche om kansen te benutten en hun bedrijf verder te ontwikkelen.

Gerhard Aalbers, manager business consultancy bij AkzoNobel, bezocht ABS Splinter op locatie aan de Computerweg in Amsterdam ter gelegenheid van het jubileum. Hij bedankte de familie Gamelkoorn, eigenaren van het bedrijf, persoonlijk voor 25 jaar samenwerking middels een bronzen sculptuur dat het partnership symboliseert.

Aalbers benadrukte dat hij zeer trots is dat relaties zo lang trouw zijn aan AkzoNobel als leverancier. “Wij zullen er alles aan blijven doen dat vertrouwen niet te beschamen en ook in de toekomst een deskundige partner in business te blijven voor Splinter”, aldus Aalbers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
21 april 2026
DAS: Gevolgen drugsgebruik in het verkeer ingrijpend
21 april 2026
Independer: Tellerstand 1 op de 5 importauto’s is teruggedraaid
21 april 2026
Reiskostenvergoeding gunstiger dan accijnsverlaging – maar let op
21 april 2026
Greven Automotive lanceert privaat EV-fonds
21 april 2026
Richting zoeken in een onzekere wereld
Meest bekeken berichten
Recente reacties