The Alwaysbemobile Company heeft in de eerste zes maanden van 2013 een recordomzet bereikt. Ondanks de dalende consumentenbestedingen en de krimpende automotive aftermarket verwacht ceo Luc van Bussel de recordomzet van 2012 (€ 146 miljoen) eind 2013 te overtreffen.

De omzetontwikkeling is het gevolg van de forse toename van nieuwe klanten in alle business units. Het gaat met name om nieuwe landelijke klanten (fleetowners, leasemaatschappijen, transportbedrijven). Bij het zakelijk onderhoud is een omzetstijging te zien van 10 procent.

“Vooral de nieuwe bandencontracten met Transporteurs, de groei in zakelijk onderhoud, de groei in glasherstel en de verdrievoudiging van de online banden– en velgenverkopen hebben een belangrijke bijdrage geleverd aan de omzetgroei”, aldus Van Bussel.

Volgens Van Bussel speelt de liberalisering van de onderhoudsmarkt de universele bedrijven als The Alwaysbemobile Company in de kaart.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 januari 2026
Emissiecredits laadpalen: start-up Voltico ziet ruimte voor vereenvoudiging
13 januari 2026
Geotab: Degradatie EV-batterij 2,3 procent
13 januari 2026
LeaseSwap kiest voor ervaren manager in volgende groeifase
12 januari 2026
Chinese automerken halen gevestigde orde in op aftersales
12 januari 2026
Waarom Nederland zijn EV’s weer ziet vertrekken
12 januari 2026
Forse stijging autodiefstallen 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties