The Alwaysbemobile Company is recent gestart met Bibum.nl, een website die speciaal ingericht is voor ecobanden. Klanten kunnen de banden met lage rolweerstand online kopen en laten afleveren bij een Profile Tyrecenter in de buurt.

Alwaysbemobile speelt met Bibum.nl alvast in op de komst van het Europese bandenlabel. In het bestelproces van vijf stappen wordt de consument onder meer gewezen op de waardes van het bandenlabel.

In de webwinkel worden banden aangeboden van Continental, Michelin, Interstate, Dunlop, Goodyear, Pirelli, Bridgestone, Falken, Kumho Tyres en Hankook. Deze merken hebben de laagste rolweerstand binnen hun bandengamma. Overigens worden de banden bij Profile Tyrecenter niet met lucht gevuld, maar met stikstof. “Hiermee kan drie tot vijf procent op brandstofgebruik worden bespaart en stijgt de levensduur van de band tot 35 procent.”

Het bedrijf benadrukt op de webshop dat de ‘groene’ banden gemonteerd worden in ‘groene’ montagepunten die gecertificeerd zijn door Stichting Duurzaam Repareren. Daarnaast hebben zij ook het certificaat Natuurlijke Mobiliteit, wat gericht is op milieubewuste mobiliteit en zuinig rijden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 september 2025
Gebruik van gebruikte onderdelen
12 september 2025
ISP-groep plaatst kanttekening bij Data Act
12 september 2025
Auto Prof introduceert Commissie van Advies
12 september 2025
Vijftig jaar automotive innovaties
11 september 2025
Garage Michielsen wordt TOP Merkspecialist
11 september 2025
Hogere omzet, lagere winst autodealers
Meest bekeken berichten
Recente reacties