Kwik-Fit en Athlon Car Lease hebben hun samenwerking verder uitgebreid. Klanten van de leasemaatschappij kunnen vanaf nu ook voor autoruitvervanging en -reparatie terecht bij alle 181 Nederlandse filialen van Kwik-Fit.

Een combinatie van nieuwe toetreders en een actieve sturing door leasemaatschappijen en verzekeraars hebben de autoruitschademarkt de afgelopen jaren flink in beweging gebracht. Kwik-Fit werkt sinds 2011 met het calculatiesysteem Audatex voor het berekenen van kosten voor autoruitvervanging.

Pieter Bikker, directeur wagenparkverkoop van Kwik-Fit: “Kwik-Fit is de eerste glasketen die gebruik maakt van het Audatex-systeem van ABZ. Wij zijn er trots op dat Athlon Car Lease nu ook voor herstel van ruitschade voor ons heeft gekozen.”

Volgens Jeroen Geenen, senior vice-president Operations, van Athlon Car Lease is de uitbreiding van de samenwerking een logische stap: “Onze leaserijders kunnen al meer dan tien jaar terecht bij Kwik-Fit voor reparatie, onderhoud en banden. Wij zien het als een positieve ontwikkeling dat Kwik-Fit haar dienstenpakket heeft uitgebreid en de leaserijder nu ook voor ruitreparatie terecht kan bij Kwik-Fit. Athlon Car Lease wil de leaserijder optimaal gemak bieden en dan is het prettig als meerdere werkzaamheden op één locatie uitgevoerd kunnen worden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 januari 2026
Ramon Lingen stapt in bij Van der Wijngaart & Partners
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
2 januari 2026
Registraties 2025: Verschuivingen in beeld
2 januari 2026
Meer te halen bij carwashklant
1 januari 2026
Decemberverkoop stijgt met 31,9 procent, trekt jaar in de plus
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • Eric on Genomineerd voor de sloop?: “Interessanter zou ik vinden wat het percentage auto’s is per merk en model wat nu nog rijdt ten opzichte van…nov 6, 17:23
  • Barend Luiting on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Dankjewel, Peter!okt 6, 15:48
  • peter lepage on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Goedemorgen. Wat een goed idee! Ik denk dat er belangrijke behoefte is aan een vakkundig technisch blad. Heel veel succes…okt 2, 10:17
  • Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…aug 12, 10:03