De negen vestigingen van garageformule Auto Technik Unger (ATU) zullen nog voor de zomer hun deuren sluiten. Dat heeft het Duitse management bekend gemaakt. Voor de ruim 50 medewerkers wordt een sociaal plan opgesteld.

ATU meldde gisteren al op de website dat de vestigingen voor een dag waren gesloten. Nu is duidelijk dat het personeel die dag op de hoogte is gebracht van het slechte nieuws. Volgens het hoofdkantoor in Beieren gaat ATU zich terugtrekken uit niet-Duitstalige landen waaronder Tsjechië en Nederland. De vestigingen in Nederland zijn vanaf vandaag weer open voor bepaalde tijd (tot de zomer). Het management komt volgende week met een officiële verklaring.

Het gaat al langer slecht met ATU. De garageformule trok vorig jaar een nieuwe investeerder aan en heeft nu pad van sanering gekozen om weer winstgevend te worden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties