Autec-VLT Automotive Equipment heeft geparticipeerd om de high-tech locatie binnen de Automotive Campus in Helmond in te richten met werkplaats apparatuur op het gebied van hefbruggen, remmentestbanken, emissie- en wielservice apparatuur.

Automotive Campus biedt ruimte aan bedrijven, kennisinstituten, onderwijsinstellingen, private en publieke onderzoek- en testcentra op het gebied van automotive technologie en slimme mobiliteit. Daarnaast is de campus een ontmoetingsplek: een uitdagende en inspirerende omgeving waar kennis en bedrijven samen worden gebracht met als doel het bevorderen van samenwerking, kennisdeling en open innovatie.

De campus functioneert bovendien als kenniscentrum binnen het grotere ecosysteem van de toptechnologie regio Brainport en de Nederlandse automotive sector. Daarmee is de campus een one-stop-shop op het gebied van onderzoek, ontwikkeling en beproeving van automotive technologie en mobiliteitsconcepten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties