Tijdens de vijfde editie van de Spieren voor Spieren Golfbenefit Tour is vorige week woensdag 25.000 euro opgehaald voor het Spieren voor Spieren Kindercentrum in Utrecht. Het initiatief komt onder meer van Jacob Stadig van Autohaas Groep, Cees Klaassen van ABS Autoherstel en Wijnand Akkerman van Wagenplan Autolease.

Voetballer Patrick Kluivert en stichtingdirecteur Joost Wijnhoud hebben de cheque in ontvangst genomen. Na dit eerste lustrum komt het totaalbedrag op 130.000 euro.

“Namens de initiatiefnemers willen wij u er op wijzen dat u ook een bijdrage kunt leveren door zelf een evenement of activiteit te organiseren. Voor meer informatie kunt u terecht op Spierenvoorspieren.nl”, besluit een woordvoerder van de stichting.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
23 december 2025
Detailing is een vak
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
Meest bekeken berichten
Recente reacties