Tijdens de vijfde editie van de Spieren voor Spieren Golfbenefit Tour is vorige week woensdag 25.000 euro opgehaald voor het Spieren voor Spieren Kindercentrum in Utrecht. Het initiatief komt onder meer van Jacob Stadig van Autohaas Groep, Cees Klaassen van ABS Autoherstel en Wijnand Akkerman van Wagenplan Autolease.

Voetballer Patrick Kluivert en stichtingdirecteur Joost Wijnhoud hebben de cheque in ontvangst genomen. Na dit eerste lustrum komt het totaalbedrag op 130.000 euro.

“Namens de initiatiefnemers willen wij u er op wijzen dat u ook een bijdrage kunt leveren door zelf een evenement of activiteit te organiseren. Voor meer informatie kunt u terecht op Spierenvoorspieren.nl”, besluit een woordvoerder van de stichting.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
19 maart 2026
Aftermarket Academy focust op begrip van automotive aftermarket
19 maart 2026
PPG versterkt marktpositie met overname van EMM
18 maart 2026
Meest waardevaste auto? Deze staat bovenaan bij de ANWB
Meest bekeken berichten
Recente reacties