Tijdens de vijfde editie van de Spieren voor Spieren Golfbenefit Tour is vorige week woensdag 25.000 euro opgehaald voor het Spieren voor Spieren Kindercentrum in Utrecht. Het initiatief komt onder meer van Jacob Stadig van Autohaas Groep, Cees Klaassen van ABS Autoherstel en Wijnand Akkerman van Wagenplan Autolease.

Voetballer Patrick Kluivert en stichtingdirecteur Joost Wijnhoud hebben de cheque in ontvangst genomen. Na dit eerste lustrum komt het totaalbedrag op 130.000 euro.

“Namens de initiatiefnemers willen wij u er op wijzen dat u ook een bijdrage kunt leveren door zelf een evenement of activiteit te organiseren. Voor meer informatie kunt u terecht op Spierenvoorspieren.nl”, besluit een woordvoerder van de stichting.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 oktober 2025
Omzet GPC 4,9 procent hoger in derde kwartaal
22 oktober 2025
Schaeffler VLS breidt uit met Vitesco
22 oktober 2025
Fuchs introduceert voertuigscanners TwoTronic
22 oktober 2025
Apetrots op een prachtige branche
21 oktober 2025
GRS-partnerbijeenkomst nieuwe stijl maakt uitbreiding netwerk wereldkundig
21 oktober 2025
Zwaardere crashtests onthullen zwakke plekken in autostoeltjes
Meest bekeken berichten
Recente reacties