De Duitse vakbeurs Automechanika heeft dit keer het recordaantal van 4.593 standhouders gehad uit 74 landen en 148.000 bezoekers geregistreerd. In 2010 kwamen er in Frankfurt nog 153.837 beursgangers door de deuren.

Detlef Braun, woordvoerder van Messe Frankfurt: “Met de groeiende bezoekersgroepen uit Oost-Europa, Rusland, Duitsland en de Benelux, maar mindere vertegenwoordiging uit Zuid-Europa, is Automechanika een afspiegeling van de huidige markt.”

Uit een rondgang van de organisatie langs de standhouders blijkt dat 70 procent tevreden is over de bezoekerskwaliteit, tegenover 64 procent tijdens de beurs in 2010. Zij deden dit jaar ook meer nieuwe contacten op, 67 procent tegenover 62 procent.

In 2014 is de eerstvolgende Automechanika, gehouden van 16 tot en met 20 september.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
21 mei 2026
Deze allseasonband scoort het best onder EV’s
21 mei 2026
OSW ziet afnemende belangstelling voor tweedehands camper
21 mei 2026
Concurrentiepositie toeleveranciers onder druk
20 mei 2026
Brandbrief BOVAG over energiekosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties