Met nog drie weken te gaan komt de organisatie van de Automotive Trade Show tot de conclusie dat de beurs in september ‘niet haalbaar is’ en er naar ‘een andere datum gezocht’ zal moeten worden. De beurs was vorige week al niet meer terug te vinden op de kalender van de Jaarbeurs.

De 2015-editie van deze vakbeurs is al eerder verplaatst in de verwachting meer standhouders te trekken. De vooruitzichten voor een succesvolle Automotive Trade Show leken in de ogen van de organisatie positief. Dirk Brink: “Het succes van een beurs hangt uiteraard niet alleen af van de kwantiteit maar juist ook van de kwaliteit en compleetheid van het aanbod om een volwaardige vakbeurs te kunnen presenteren. Dit bleek niet haalbaar in 2015.”

Met diverse instanties en grote partijen is de Automotive Trade Show naar eigen zeggen inmiddels in overleg hoe het vervolg van het evenement er uit zal gaan zien.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
Meest bekeken berichten
Recente reacties