De Europese autoverkoop is in oktober wederom in de plus beland. Er werd een stijging genoteerd van 2,9%. Het is 26e maand op rij dat de autoverkoop in de lift zit, zij het minder sterk dan in de afgelopen maanden.

De vraag naar nieuwe personenauto’s kende weliswaar een vertraging in alle belangrijke markten. Registraties in Italië ( 8,6%), Spanje ( 5,2%), Duitsland ( 1,1%) en Frankrijk ( 1,0%) bleven groeien, hoewel minder sterk dan in de afgelopen maanden. De Britse markt daalde in oktober (- 1,1%).

Over de eerste tien maanden van 2015, zijn de registraties van nieuwe personenauto’s toegenomen ( 8,2%), meer dan 11,5 miljoen eenheden (11.523.903). Alle belangrijke markten noteerden een groei, die bijdragen aan de algehele opleving van de EU-markt in de periode. Spanje ( 20,5%) en Italië ( 14,7%), profiteren van het economisch herstel, gevolgd door het Verenigd Koninkrijk ( 6,4%), Frankrijk ( 5,7%) en Duitsland ( 5,1%).

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2026
LKQ geeft gas
18 mei 2026
Volvo ziet ook in online verkoopmodel belangrijke rol voor dealer
18 mei 2026
Boekhorst en Openclaims willen schadeherstel verder digitaliseren
18 mei 2026
Prijs tweedehands elektrische auto in de lift
18 mei 2026
Q8 electric zet batterijopslag Intercel in tegen overbelast stroomnet
18 mei 2026
Het draait allemaal om communicatie
Meest bekeken berichten
Recente reacties