De Europese autoverkoop is in oktober wederom in de plus beland. Er werd een stijging genoteerd van 2,9%. Het is 26e maand op rij dat de autoverkoop in de lift zit, zij het minder sterk dan in de afgelopen maanden.

De vraag naar nieuwe personenauto’s kende weliswaar een vertraging in alle belangrijke markten. Registraties in Italië ( 8,6%), Spanje ( 5,2%), Duitsland ( 1,1%) en Frankrijk ( 1,0%) bleven groeien, hoewel minder sterk dan in de afgelopen maanden. De Britse markt daalde in oktober (- 1,1%).

Over de eerste tien maanden van 2015, zijn de registraties van nieuwe personenauto’s toegenomen ( 8,2%), meer dan 11,5 miljoen eenheden (11.523.903). Alle belangrijke markten noteerden een groei, die bijdragen aan de algehele opleving van de EU-markt in de periode. Spanje ( 20,5%) en Italië ( 14,7%), profiteren van het economisch herstel, gevolgd door het Verenigd Koninkrijk ( 6,4%), Frankrijk ( 5,7%) en Duitsland ( 5,1%).

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2026
Zwak eerste kwartaal voor Hedin
22 mei 2026
Van Mossel betreedt Poolse markt
22 mei 2026
Ja, Gen Z is anders, wen eraan
22 mei 2026
Jade Holman wint 44ste Geerlig Riemerprijs
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
Meest bekeken berichten
Recente reacties