Avis Autoverhuur heeft haar productportfolio uitgebreid met een all-inclusive service, waarbij zowel de huurauto, verzekeringen en schadeafhandeling inbegrepen zijn. Het eigen risico van de verzekering is hierbij volledig gedekt. Zij noemt dit zelf de 360 graden service.

Armand Kiès, internationaal verkoopmanager bij Avis Budget Nederland: “Autohuurders ondervinden vaak veel ongemak in geval van onverwachte autoschade met een hoop papierwerk en geregel als gevolg. Avis Autoverhuur speelt hierop in met het 360 graden product. Uit het explosief groeiende aantal reserveringen blijkt dat er bij onze klanten veel behoefte is aan deze all-inclusive service.”

Het nieuwe Avis-product is momenteel in bijna dertig landen te boeken en Avis verwacht dat het aantal de komende tijd gestaag zal groeien.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 november 2025
Nieuwe cao banden- en wielenbranche
27 november 2025
Ayvens: kabinetsbeleid remt EV-transitie
27 november 2025
Groeien in een verzadigde markt
26 november 2025
Vrooam van LKQ naar Autodistribution
26 november 2025
Tenaamstellen of schorsen alleen met rijbewijs
26 november 2025
De 6 beloftes van JAMES Autoservice
Meest bekeken berichten
Recente reacties