Lakproducent Axalta komt met een nieuw lakmerk: Syrox, dat is ontwikkeld voor de Europese schadeherstelmarkt. Syrox is een volledig en compact laksysteem, inclusief een watergedragen basislak.

Het nieuwe lakmerk biedt een complete serie lakproducten, die makkelijk toepasbaar zijn. Daarnaast biedt Syrox een uitgebreide kleurenserie door de spectrofotometertechnologie en kleurendatabase van Axalta.

Ook is er speciale aandacht besteed aan de verpakking, waarbij speciale doseerdeksels moeten zorgen voor een nauwkeurig gebruik van de lak. Overigens zijn de flessen ook beschikbaar in kleinere volumes.

Syrox is volgens Axalta vooral geschikt voor middelgrote en kleine schadeherstelbedrijven. “We stelden vast dat er een vraag was naar een recht-toe-recht-aan, eenvoudig laksysteem dat economisch is en accurate kleurtechnologie levert”, aldus Matthias Schönberg, vicepresident Alaxta en president in Europa, het Midden-Oosten en Afrika van Axalta.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 november 2025
Europeanen sparen korter voor tweedehands VW Golf
17 november 2025
Enexis ‘knijpt’ laadvermogen tijdens pieken
17 november 2025
InterClassics Brussels noteert nieuw bezoekersrecord
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
Meest bekeken berichten
Recente reacties