Lakproducent Axalta komt met een nieuw lakmerk: Syrox, dat is ontwikkeld voor de Europese schadeherstelmarkt. Syrox is een volledig en compact laksysteem, inclusief een watergedragen basislak.

Het nieuwe lakmerk biedt een complete serie lakproducten, die makkelijk toepasbaar zijn. Daarnaast biedt Syrox een uitgebreide kleurenserie door de spectrofotometertechnologie en kleurendatabase van Axalta.

Ook is er speciale aandacht besteed aan de verpakking, waarbij speciale doseerdeksels moeten zorgen voor een nauwkeurig gebruik van de lak. Overigens zijn de flessen ook beschikbaar in kleinere volumes.

Syrox is volgens Axalta vooral geschikt voor middelgrote en kleine schadeherstelbedrijven. “We stelden vast dat er een vraag was naar een recht-toe-recht-aan, eenvoudig laksysteem dat economisch is en accurate kleurtechnologie levert”, aldus Matthias Schönberg, vicepresident Alaxta en president in Europa, het Midden-Oosten en Afrika van Axalta.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2026
Sidem op weg naar 50 procent minder CO2 in 2030
8 april 2026
Nederlandse Honda-dealers scoren in Europese Yūshū-awards
8 april 2026
Ayvens Carmarket komt met SoH-certificaat voor tweedehands EV
8 april 2026
Transactiemonitor moet misbruik laadpas voorkomen
8 april 2026
LKQ neemt Gamo over
8 april 2026
ANWB: Acht autostoeltjes falen in botsproef
Meest bekeken berichten
Recente reacties