Bart Kamps wordt vanaf 1 juli aangesteld als directeur Explora, waarmee hij Bas Suurenbroek opvolgt. Zijn huidige functie wordt voorlopig niet opnieuw ingevuld. In zijn nieuwe functie zal Kamps zich voornamelijk gaan richten op het verder uitbouwen van de Explora-identiteit en rechtstreeks rapporteren aan directeur Bernard de Graaf van Rupro Beheer.

Bart Kamps is in 1996 bij Explora in dienst getreden als vertegenwoordiger. Vervolgens is Kamps doorgegroeid tot salesmanager Explora. “Met zijn achtergrond en na een gedegen inwerkperiode is hij voor ons de ideale nieuwe directeur van Explora”, aldus De Graaf.
Suurenbroek was sinds 2003 directeur van Explora en gaat nu als commercieel directeur automotive werken binnen Rupro Beheer. Daar wordt hij verantwoordelijk voor keyaccounts en nieuwe markten.

Rupro is de beheermaatschappij van Explora, maar ook van Rema Tiptop, Brekupa en sinds 1 mei van dit jaar ook Amtech.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 maart 2026
Slijtdeel minder?
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
Meest bekeken berichten
Recente reacties